Demo Builder Toggle
 

Zajęcia dodatkowe dla uczniów szkoły podstawowej

Dzień tygodnia

Godziny

Zajęcia

Klasy

Numer sali

Nauczyciel prowadzący

 

Poniedziałek

6 lekcja

Zajęcia dodatkowe z ed. wczesnoszkolnej

III c

109

Śliwka Aneta

 

7 lekcja

Zajęcia dodatkowe z języka niemieckiego

IV- VII

P1

Kochmańska Julia

 

Kółko z języka angielskiego

V- VII

302

Bochenek Anna

 

Zajęcia dodatkowe z języka polskiego

IV

116

Kurowska Bogusława

 

8 lekcja

Kółko z języka niemieckiego

V

206

Piszkała Martyna

 

Zajęcia plastyczne

IV- VII

301

Polewik Joanna

 

Zajęcia dodatkowe z matematyki

IVa, Vb, VIb

216

Kuś Anna

 

Wtorek

6 lekcja

Zajęcia dodatkowe z ed. wczesnoszkolnej

Ib

biblioteka

Kozobucka Elżbieta

 

Zajęcia komputerowe

III b

216

Makowska Grażyna

 

7 lekcja

Zajęcia dodatkowe z ed. wczesnoszkolnej

Ib

biblioteka/101

Kozobucka Elżbieta

 

Zajęcia dodatkowe z ed. wczesnoszkolnej

IIIc

109

Śliwka Aneta

 

8 lekcja

Kółko przyrodnicze

IV- VI

207

Duda Miranda

 

Kółko z historii

V- VII

303

Wrońska Justyna

 

Zajęcia gimnastyczne

III

Sala gim.

Sabina Kot

 

Środa

6 lekcja

Zajęcia dodatkowe z ed. wczesnoszkolnej

II

110

Bieniek  Jolanta

 

Zajęcia dodatkowe

I a

115

Placek Anna

 

Zajęcia plastyczne

III d

114

Kasza Beata

 

Zajęcia dodatkowe z matematyki

III a

biblioteka

Mączka Marta

 

7 lekcja

Kółko matematyczne

IV

209

Jopek Krystyna

 

Zajęcia gimnastyczne

II- III

Sala gim.

Kot Sabina

 

Kółko z języka angielskiego

V

101

Maczionsek Magdalena

 

Kółko teatralne

IV

116

Kurowska Bogusława

 

Kółko matematyczne

VII b

217

Gucwa Agnieszka

 

Kółko z języka niemieckiego

III

110

Zdanowicz Anna

 

Zajęcia dodatkowe z ed. wczesnoszkolnej

III a

biblioteka

Mączka Marta

 

8 lekcja

Zajęcia sportowe- siatkówka

IV-VII

Sala gim.

Siwiec Mateusz

 

Zajęcia dodatkowe z ed. wczesnoszkolnej

I a

115

Anna Placek

 

Zajęcia sportowe

VI

Sala gim.

Zborowska Katarzyna

 
   

Czwartek

7 lekcja

Kółko z języka angielskiego

IV- VII

P1

Barańska Agnieszka

 

Kółko matematyczne

III a

109

Mączka Marta

 

Zajęcia dodatkowe z matematyki

VI a

205

Morga Grażyna

 

Kółko z języka angielskiego

V- VII

302

Bochenek Anna

 

8 lekcja

Zespół wokalny

IV-VII

302

Jakiesz- Błasiak Anna

 

Kółko biologiczno - chemiczne

VII

207

Duda Miranda

 

Zajęcia sportowe

VI

Sala gim.

Zborowska Katarzyna

 

Piątek

6 lekcja

Zajęcia dodatkowe z ed. wczesnoszkolnej

II

110

Bieniek Jolanta

 

Zajęcia dodatkowe z ed. wczesnoszkolnej

III b

105

Makowska Grażyna

 

7 lekcja

Kółko matematyczne

VII a

209

Jopek Krystyna

 

7,8 lekcja

Kółko origami

IV-VII

biblioteka

Kuś Anna

 

Zapraszamy również na:

Joomla templates www.joomlashine.com
(C) 2013 KS