Demo Builder Toggle
 
Strona główna

Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

4 września w naszej szkole odbyła się inauguracja roku szkolnego 2017/2018. Uroczystość rozpoczęliśmy od zaśpiewania hymnu państwowego – Mazurka Dąbrowskiego.

Czytaj więcej: Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

Jak co roku nadszedł okres wakacji oraz moment pożegnania się ze szkołą.

W tym roku nasza uroczystość zakończenia roku szkolnego była wyjątkowa, ponieważ mieliśmy zaszczyt gościć najważniejsze osobistości z naszej gminy i szkoły, w tym Wójta Gminy Pilchowice Pana Macieja Gogullę.

Czytaj więcej: Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

Pożegnanie absolwentów szkoły

W przedostatni dzień roku szkolnego przychodzi taki smutny moment, kiedy łezka w oku się kręci. To znak, że odchodzą NASI KOCHANI ABSOLWENCI.

Tegoroczne pożegnanie, 22 czerwca, przygotowała klasa II gimnazjum pod opieką Pauliny Wiatrowskiej we współpracy z Judytą Janic i Gabrielą Malcherczyk.

Czytaj więcej: Pożegnanie absolwentów szkoły

Dzień Projektów

21 czerwca odbyło się potkanie z uczniami gimnazjum, mające na celu podsumowanie całego roku szkolnego pod względem rozmaitych przedsięwzięć.

Czytaj więcej: Dzień Projektów

Dzień Języków Obcych

Już od kilku lat organizowany jest w naszej szkole Dzień Języków Obcych. W tym wyjątkowym dniu podkreślamy znaczenie znajomości języków obcych we współczesnym świecie. 
W tym roku szkolnym, 20 czerwca, postawiliśmy na muzykę i zabawę oraz czynne uczestnictwo uczniów w specjalnie dla nich przygotowanej akademii.

Czytaj więcej: Dzień Języków Obcych

Paintball jako EDB w terenie

19 czerwca klasa II gimnazjum wybrała się do Brzezinki, aby aktywnie zakończyć rok szkolny.  Po 10 miesiącach wytężonej pracy wyładowaliśmy wszelkie napięcia.

Czytaj więcej: Paintball jako EDB w terenie

Konkurs „Mega Średnia” rozstrzygnięty

Osiągnięcia szkolne uczniów naszego gimnazjum zostały w tym roku szkolnym wyjątkowo docenione. Dzięki udziałowi uczniów w konkursie „Mega Średnia”, którego organizatorem była Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Pilchowicach, wysiłek włożony w uzyskanie wysokich ocen został dodatkowo nagrodzony wspaniałymi nagrodami rzeczowymi.

Czytaj więcej: Konkurs „Mega Średnia” rozstrzygnięty

Strona 2 z 94

Odwiedziło nas:

208321
DziśDziś17
WczorajWczoraj205
Bieżący tydzieńBieżący tydzień17
Bieżący miesiącBieżący miesiąc8159
RazemRazem208321

 

Zapraszamy również na:

Joomla templates www.joomlashine.com
(C) 2013 KS